Zakres usług

Wraz z końcem lata przychodzi czas, w którym należy odpowiednio zadbać o maszyny, z których korzystaliśmy na jeziorach, rzekach czy też morzach. Po kilku miesiącach intensywnej pracy przyszedł czas na to, by wszystkie sprzęty zostały zacumowane lub też schowane do hangaru czy garażu. Jednak przed tym warto zgłosić się do nas, czyli do firmy, dla której mycie, sprzątanie i czyszczenie łodzi, jachtów czy też skuterów wodnych nie stanowi najmniejszego problemu. Posiadamy doświadczenie, a także specjalistyczny sprzęt, pozwalający na to, aby pozbyć się wszelkiego rodzaju zabrudzeń, a dodatkowo zabezpieczyć wszystkie elementy specjalnymi preparatami.

Mycie i sprzątanie łodzi i innych jednostek

Dla wszystkich miłośników wodnych rejsów czy też szaleństw najważniejsze są ich maszyny, które dostarczają im tyle frajdy. Dlatego też dokładamy wszelkich starań do tego, aby każde sprzątanie i mycie jachtów odbywało się środkami najwyższej jakości. Wybieramy produkty, które oprócz usunięcia zabrudzeń jednocześnie zabezpieczą kadłub łodzi czy też skutera i innych jednostek przed promieniami słonecznymi, osadem i słoną wodą. Dodatkowo, co niezwykle ważne, stosowane preparaty mają wspomóc zapobieganie występowania korozji. Oprócz tak szerokiego spectrum ochrony, środki te nadadzą pięknego blasku każdej wyczyszczonej jednostce wodnej.

Czyszczenie jachtów, łodzi i skuterów

W skład naszych usług wchodzi także regeneracja i zabezpieczenie pokładu, a dodatkowo wyposażenia wewnętrznego, a więc skórzanych tapicerek zarówno materiałowych, jak i skórzanych. Oprócz tego zaimpregnujemy znajdujące się w wystroju kajuty drewno, by mogło służyć jak najdłużej. Nie stanowi dla nas problemu mycie i czyszczenie skuterów wodnych i innych tego typu jednostek. Zadbamy o dokładne sprzątnięcie wszelkich zabrudzeń, nawet tych znajdujących się na siedzisku. Nasi fachowcy zadbają o przywrócenie jego naturalnego koloru, a także o odświeżenie barw kadłuba.

Jeśli więc chcesz zadbać o swoją jednostkę wodną po sezonie lub tuż przed jego rozpoczęciem, to zgłoś się do nas i pozwól nam zaopiekować się wyglądem Twojego jachtu, łodzi czy skutera!