Czyszczenie cystern

Szanowni Państwo,

pragniemy zaprezentować ofertę handlową dotyczącą usług, które realizuje nasza myjnia cystern, działająca od tego roku. Stosowana przez nas nowoczesna technologia i wdrożone procedury jakościowe procesu mycia gwarantują wysoki poziom oferowanych usług. Dodatkowo wyszkoleni i doświadczeni pracownicy realizują cały proces z dużą starannością, zapewniając tym samym nienaganną czystość oraz właściwą sterylizację zbiornika.

W naszych obiektach znajduje się stanowisko do czyszczenia cystern i pojazdów chłodniczych/izoterm o długości 20 metrów i szerokości 10 metrów, jak również stanowisko do zbiorników transportowych małej pojemności, np. kontenera 1000 litrów. Posiadamy możliwość parowania parą przegrzaną do temp. 160°C i suszenia dmuchawą o temperaturze 80 °C.

Na terenie naszej firmy posiadamy zaplecze socjalne dla naszych klientów.

Wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu, poświęceniu oraz inwestowaniu w rozwój jesteśmy czołową firmą, która oferuje usługi w zakresie mycia tirów oraz aut osobowych. Budujemy tę pozycję skupiając się na dwóch najważniejszych elementach: wysokiej jakości usługach oraz Państwa zadowoleniu. Obie kwestie są ze sobą ściśle powiązane, gdyż skrupulatnie wyczyszczone pojazdy osobowe i ciężarowe są wizytówką naszych starań oraz sprawiają, że Państwo są usatysfakcjonowani z jakości usługi.

Wysoką jakość pracy oraz satysfakcję Klientów jesteśmy w stanie osiągnąć dzięki nowoczesnym maszynom, poświęceniu, nieustannemu rozwojowi oraz profesjonalnej, fachowej ekipie, odpowiedzialnej za mycie tirów i aut osobowych. Ostatnim elementem, który wpływa na nasz sukces, jest wieloletnie doświadczenie w branży, które umożliwia nam na dobranie metody oraz środków czyszczenia do danego pojazdu.

Współpraca

Zapraszamy Państwa do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań. Pragniemy także poinformować, że przy nawiązaniu dłuższej współpracy jesteśmy w stanie zapewnić bardzo konkurencyjne ceny.

„WINNER PLUS” – PROFESJONALNE MYCIE CYSTERN

Zapraszamy do współpracy!