Czyszczenie podjazdów z kostki brukowej

 

Coraz więcej osób decyduje się na zagospodarowanie terenu swojego podwórka czy to wokół domu, czy to wokół firmy. W końcu nikt nie lubi chodzenia po błocie czy też ogromnych kałuż, które uniemożliwiają bezproblemowe dojście do samochodu na parkingu. Najczęściej wybieraną formą utwardzenia ziemi jest położenie kostki brukowej. Materiał ten jest wyjątkowo odporny na zmienne warunki atmosferyczne, dlatego niezależnie od tego, czy na zewnątrz jest 40 stopni czy też -20, chodnik, podjazd czy parking nie zostaną w żaden sposób uszkodzone. Należy jednak pamiętać, że każda nawierzchnia po pewnym czasie może się pobrudzić czy stracić swój dawny blask. Dlatego też warto regularnie sięgać po pomoc profesjonalistów, którzy zajmują się myciem tego typu materiałów.

Mycie i czyszczenie kostki brukowej z plam, mchu oraz białych wykwitów

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu czyszczenie kostki granitowej czy też brukowej z cementu nie stanowi dla nas żadnego problemu. Najczęściej na chodnikach i podjazdach można zaobserwować plamy z oleju silnikowego, mech i chwasty, różnego rodzaju pył, białe wykwity czy też plany z farby. My pozbędziemy się ich wszystkich! Posiadamy specjalistyczne myjki ciśnieniowe, a także i specjalne detergenty przeznaczone do pozbywania się zabrudzeń. W zależności od tego, co dokładnie znajduje się na powierzchni chodnika czy podjazdu dobieramy odpowiednie środki, które najlepiej sprawdzą się w danej sytuacji.

Mycie kostki brukowej jest zawsze poprzedzane dokładnym oczyszczaniem terenu. Zamiast standardowej miotły i szufelki, posiadamy profesjonalną zamiatarkę. Za pomocą tego sprzętu pozbywamy się żwiru, liści, a także piasku. Dopiero w tym momencie możemy zacząć używać sprzętu o dużym ciśnieniu do usunięcia plam czy mchu.

Mycie kostki brukowej dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta

Jeśli więc są Państwo zainteresowaniem czyszczeniem kostki brukowej z cementu czy też innych plam, to zachęcamy do kontaktu. Dobierzemy odpowiednie rozwiązania dostosowane do danej nawierzchni!