Czyszczenie sprzętu budowlanego

Każdy pojazd wymaga od czasu do czasu odświeżenia zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Szczególnie mocno przydatne może się to okazać w momencie, kiedy maszyny ciężkie pracują w piachu, błocie czy cemencie. Dokładne wyczyszczenie sprzętu budowlanego może zapobiec ewentualnym tarciom różnych części, dzięki czemu dłużej będą mogli Państwo korzystać z zakupionych pojazdów. Dlatego też nasza firma zajmuje się myciem i sprzątaniem koparek, ładowarek czy też TIR-ów z różnego rodzaju zabrudzeń.

Sprzątanie maszyn budowlanych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu kompleksowo zadbamy o karoserię, a także wnętrze koparki czy ładowarki. W ofercie WinnerPlus znalazło się m.in. mycie i czyszczenie sprzętu budowlanego – zarówno w formie konserwacji powłok lakierniczych, czyli usuwanie różnego rodzaju zabrudzeń, polerowanie, jak i sprzątanie ciężkiego sprzętu wewnątrz – odkurzanie, ścieranie brudu z deski rozdzielczej czy też z szyb i lusterek. Dbając o wygląd zewnętrzny TIR-ów i innych ciężkich pojazdów, mogą Państwo przedłużyć wydajność danej maszyny.

Błoto, piach czy kurz nie są nam straszne!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że sprzęt budowlany wykorzystywany jest w różnych warunkach – w błocie, glinie, piasku czy kurzu. Dlatego też dzięki specjalistycznym urządzeniom pozbędziemy się wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Dodatkowo zastosujemy profesjonalne płyny i chemikalia, mające za zadanie skuteczne mycie koparek, ładowarek czy TIR-ów. Pracownicy WinnerPlus zadbają o to, aby każdy detal został odpowiednio wyczyszczony, dzięki czemu nawet najbardziej zabrudzony pojazd odzyska swój dawny blask.

Czyszczenie TIR-ów, koparek i ładowarek do sprzedaży

W zakres naszych usług wchodzi także przygotowanie maszyny do sprzedaży. Decydując się na ten wariant, zyskują Państwo gwarancję nieskazitelnej czystości nie tylko na zewnątrz. Czyszczenie i pranie dywaników w TIR-ach, koparkach czy też innym sprzęcie budowlanym, dokładne mycie deski rozdzielczej, a przede wszystkim kierownicy i wszystkich przycisków to podstawa działań WinnerPlus.