Mycie samochodów osobowych i TIR

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest dla kierowcy jego wizerunek na drodze. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań do tego, aby Twoje auto lśniło po wizycie w naszej myjni. Mycie samochodów osobowych i TIR-ów to nasza pasja, dlatego też możesz być pewien, że kiedy od nas wyjdziesz, nie znajdziesz na karoserii ani jednego, nawet najmniejszego pyłku. Zadbamy należycie o najdrobniejsze detale, aby Twój pojazd odzyskał blask, jakby dopiero co wyjechał z salonu. Ponadto zajmujemy się również dbaniem o czystość TIR-ów, dzięki czemu nie tylko jako pojazdy, ale również jako wizytówki Twojej firmy będą świetnie prezentowały się na drodze. Decydując się na zawiązanie z nami współpracy, możecie Państwo być pewni, że usługę mycia samochodów ciężarowych otrzymacie w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Jako specjalista w zakresie kosmetyki samochodowej dostarczamy wysokiej jakości usługi dbając tym samym o czystość pojazdów, jak i zadowolenie naszych klientów. Nasze bogate, wieloletnie doświadczenie działalności w branży pozwoliło nam na wypracowanie standardów pracy, które rozwijamy po dziś dzień.

Współpraca

Zapraszamy Państwa do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań. Pragniemy także poinformować, że przy nawiązaniu dłuższej współpracy jesteśmy w stanie zapewnić bardzo konkurencyjne ceny.

„WINNER PLUS” – PROFESJONALNE MYCIE CYSTERN

Zapraszamy do współpracy!