Mycie camperów, przyczep i autokarów

W każdym pojeździe od czasu do czasu należy odkurzyć, pozbierać wszystkie śmieci czy wyprać tapicerkę, ubrudzoną czekoladowymi ciasteczkami czy też innym jedzeniem. O ile samochód osobowy nie wymaga aż takiego dużego nakładu czasu pracy, o tyle campery, przyczepy kempingowe i autokary już tak. Nie każdy ma możliwość czy też chęć, aby się tym zająć, dlatego też warto zgłosić się do naszej firmy, która posiada duże doświadczenie w myciu, sprzątaniu i czyszczeniu tego typu pojazdów, dzięki czemu szybko i sprawnie pozbędą się Państwo wszystkich zabrudzeń.

Sprzątanie camperów – pozbędziemy się wszelkich zabrudzeń

W ramach usług nasza firma zajmie się kompleksową konserwacją każdego pojazdu. Profesjonalnie umyjemy campery, przyczepy kempingowe i autokary. Wyczyścimy okna, wypierzemy podłogi oraz wszystkie siedzenia, również te skórzane. Co więcej, możemy dla Państwa sprzątnąć i przygotować auto do sprzedaży, by wyglądało jak nowe! To wszystko dzięki profesjonalnym urządzeniom myjącym, pozwalającym na dokładnie wyczyszczenie tapicerek, dywaników czy też wykładziny.

Czyszczenie autokarów i innych pojazdów po wycieczkach

Oprócz wyżej wspomnianych usług zajmiemy się również karoserią. Mycie autokarów czy też przyczepy kempingowej z zewnątrz nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wymagające jest to zadanie ze względu na kształt i rozmiar pojazdów, dlatego warto powierzyć tego typu zadanie profesjonalnej firmie takiej, jak nasza. Czyszczenie przyczepy kempingowej, camperów oraz autokarów przywróci im dawny blask, który mógł zostać utracony przez błoto, piach czy różnego rodzaju pył. To szczególnie ważne przed tym, jak schowamy tego typu pojazd na zimę lub przed kolejną podróżą.

Mycie przyczep kempingowych? Tylko z WinnerPlus!

Dlatego, jeśli potrzebują Państwo sprzątania w swoim pojeździe, zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalistów, którzy sprawnie zajmą się karoserią, oknami, skórzanymi lub tapicerowanymi fotelami czy też wykładziną. Nasza firma sprawdzi także stan ogumienia, a także felg, by jak najlepiej przygotować pojazd do kolejnej podroży.