Czyszczenie cystern

Szanowni Państwo,

pragniemy zaprezentować ofertę handlową dotyczącą usług, które realizuje nasza myjnia cystern, działająca od tego roku. Stosowana przez nas nowoczesna technologia i wdrożone procedury jakościowe procesu mycia gwarantują wysoki poziom oferowanych usług. Dodatkowo wyszkoleni i doświadczeni pracownicy realizują cały proces z dużą starannością, zapewniając tym samym nienaganną czystość oraz właściwą sterylizację zbiornika.

W naszych obiektach znajduje się stanowisko do czyszczenia cystern i pojazdów chłodniczych/izoterm o długości 20 metrów i szerokości 10 metrów, jak również stanowisko do zbiorników transportowych małej pojemności, np. kontenera 1000 litrów. Posiadamy możliwość parowania parą przegrzaną do temp. 160°C i suszenia dmuchawą o temperaturze 80 °C.

Na terenie naszej firmy posiadamy zaplecze socjalne dla naszych klientów.

Jako specjalista w zakresie kosmetyki samochodowej dostarczamy wysokiej jakości usługi dbając tym samym o czystość pojazdów, jak i zadowolenie naszych klientów. Nasze bogate, wieloletnie doświadczenie działalności w branży pozwoliło nam na wypracowanie standardów pracy, które rozwijamy po dziś dzień.

Współpraca

Zapraszamy Państwa do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań. Pragniemy także poinformować, że przy nawiązaniu dłuższej współpracy jesteśmy w stanie zapewnić bardzo konkurencyjne ceny.

„WINNER PLUS” – PROFESJONALNE MYCIE CYSTERN

Zapraszamy do współpracy!