Czyszczenie cystern

Szanowni Państwo,

pragniemy zaprezentować ofertę handlową dotyczącą usług, które realizuje nasza myjnia cystern, działająca od tego roku. Stosowana przez nas nowoczesna technologia i wdrożone procedury jakościowe procesu mycia gwarantują wysoki poziom oferowanych usług. Dodatkowo wyszkoleni i doświadczeni pracownicy realizują cały proces z dużą starannością, zapewniając tym samym nienaganną czystość oraz właściwą sterylizację zbiornika.

W naszych obiektach znajduje się stanowisko do czyszczenia cystern i pojazdów chłodniczych/izoterm o długości 20 metrów i szerokości 10 metrów, jak również stanowisko do zbiorników transportowych małej pojemności, np. kontenera 1000 litrów. Posiadamy możliwość parowania parą przegrzaną do temp. 160°C i suszenia dmuchawą o temperaturze 80 °C.

Na terenie naszej firmy posiadamy zaplecze socjalne dla naszych klientów.

W skład usług, jakie zapewniamy, wchodzi mycie następujących substancji: tłuszcze miękkie, tłuszcze twarde, koncentraty i soki owocowe, mleko, pulpy warzywne i inne, chemia obojętna (komponenty produkcyjne, rozpuszczalniki organiczne, różne typy żywic, rozmaite oleje, dodatki do paliw), granulaty sypkie spożywcze i sypkie przemysłowe, czekoladopodobne, oleje mineralne i syntetyczne.

Myjnie cystern powinny posiadać sprzęt przystosowany do czyszczenia tego typu zbiorników. My dysponujemy profesjonalnymi elementami i urządzeniami takimi jak:

  • Podwójny agregat wysokociśnieniowy „JC 150/41/2/S”.
  • System grzewczy „IPC FireBox”.
  • Wysokociśnieniowy system dozujący.
  • Głowice czyszczące „MI 63” z napędem hydraulicznym.
  • Stacja uzdatniania wody o wydajności 8,2 m3.
  • Obiekt przystosowany jest do mycia wodą zimną, wodą gorącą o temperaturze 85ºC.

Agregat wysokociśnieniowy posiada dwa niezależne wysokociśnieniowe systemy dozowania chemii.

Zapraszamy Państwa do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań. Pragniemy także poinformować, że przy nawiązaniu dłuższej współpracy jesteśmy w stanie zapewnić bardzo konkurencyjne ceny.

„WINNER PLUS” – PROFESJONALNE MYCIE CYSTERN

Zapraszamy do współpracy!

English Poland