Oferta handlowa dotycząca usług myjni samochodowej i myjni cystern

Szanowni Państwo,

cyst-tylpragniemy zaprezentować ofertę handlową dotyczącą usług naszej profesjonalnej myjni samochodowej. W tym roku rozpoczęliśmy działalność związaną z myciem cystern. Nowoczesna technologia zastosowana w naszej myjni oraz wdrożone procedury jakościowe procesu mycia gwarantują wysoki poziom oferowanych usług. Dodatkowo wyszkoleni i doświadczeni pracownicy myjni realizują cały proces z dużą starannością, zapewniając tym samym nienaganną czystość oraz właściwą sterylizację cysterny. W naszych obiektach znajduje się stanowisko do mycia cystern i pojazdów chłodniczych/izoterm o długości 20 metrów i szerokości 10 metrów, jak również stanowisko do mycia zbiorników transportowych małej pojemności np. kontener 1000 litrów. Posiadamy możliwość parowania parą przegrzaną do temp. 160°C i suszenia dmuchawą o temperaturze 80 °C.

Na terenie naszej myjni posiadamy zaplecze socjalne dla naszych klientów.

W skład usług jakie zapewniamy, wchodzi mycie substancji: tłuszcze miękkie, tłuszcze twarde, cyst-bokkoncentraty i soki owocowe, mleko, pulpy warzywne i inne, chemia obojętna (komponenty produkcyjne, rozpuszczalniki organiczne, różne typy żywic, rozmaite oleje, dodatki do paliw), granulaty sypkie spożywcze i sypkie przemysłowe, czekoladopodobne, oleje mineralne i syntetyczne.

W skład naszej myjni wchodzą profesjonalne elementy oraz urządzenia:

  • Podwójny agregat wysokociśnieniowy „JC 150/41/2/S”.
  • System grzewczy „IPC FireBox”.
  • Wysokociśnieniowy system dozujący.
  • Głowice myjące „MI 63” z napędem hydraulicznym.
  • Stacja uzdatniania wody o wydajności 8,2 m3.
  • Myjnia przystosowana jest do mycia wodą zimną, wodą gorącą o temperaturze 85ºC.

Agregat wysokociśnieniowy posiada dwa niezależne wysokociśnieniowe systemy dozowania chemii. Zapraszamy Państwa do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań. Pragniemy także poinformować, że przy nawiązaniu dłuższej współpracy jesteśmy w stanie zapewnić bardzo konkurencyjne ceny.

Myjnia „WINNER PLUS” – PROFESJONALNA MYJNIA CYSTERN

Kontakt: +48 697 519 002, biuro@myjniacystern.eu

Comments are closed.

English Poland